Velká ochutnávka vín - Tábor

12zář13:0021:00Velká ochutnávka vín - Tábor

Detail akce

Aktuální informace k oblíbené akci – Velké ochutnávce vín.

Velká ochutnávka vín se letos kvůli koronavirové situaci uskuteční 12. září po širým nebem a vstup na ni bude poprvé v dvanáctileté historii ZDARMA!

Na více než dvaceti stáncích představí nejlepší moravská, česká a zahraniční vinařství svá lahodná vína, a to na malebném nádvoří hradu Kotnov.

Užijte si nekonečnou ochutnávku skvělých vín snoubených s magií hradu a bývalého pivovaru i nádhernými výhledy na údolí řeky Lužnice.

Košt vína se navíc zařadí do programu letošních pozměnených „Táborek“, tedy městské slavnosti Táborská setkání. V případě nepříznivého počasí je v záloze mokrá varianta v historické sýpce.

Vstup na akci bude volný, je však potřeba degustovat z naší ocejchované skleničky s logem festivalu. Ta bude na místě k zakoupení za 100 korun a zůstane vám na památku. Letos poprvé také nebudou k zakoupení vín na stáncích žetony, ale bude se za vzorky vína platit přímo prodávajícím vinařům.

Kdo chce dostat ještě více, může si objednat výhodnou SPECIÁLNÍ VSTUPENKU. Ta je za 120 korun k dostání on-line na webu festivalu www.festivalvina.cz.

Kupující tak dostane skleničku, tištěný katalog, láhev minerální vody Korunní a bude mít možnost navštívit doprovodné degustace s vinaři, pokud bude volná kapacita.

Standardem už je zvýhodněný prodej vín přímo od vinařů a nebude chybět prodej lahůdek k vínu.

A vy, kdo jste měli vstupenky již zakoupené z dřívějška o nic nepřijdete. Dorazíte ke vstupu se svou vstupenkou, dostanete skleničku a vínka si budete užívat uplně stejně.

Přijďte ochutnat přes 150 různých vzorků vína!

Seznam vinařů:
Víno 77
Vinařství Václav
Vinařství Hradil
Vinařství Bařina
Vinařství Vican
Vinařství Pavlica
Vinařství Waldberg
Vinařství Pavlovín
Vinařství Hruška
Vinařství Homola
Vinařství Rochůz
Vinařství Vinice Hnanice
Vinařství pod Radobýlem
Vinařství Ondřeje Brdečka
Střední vinařská škola Valtice
Vinařství Trávníček a Kořínek
Vinařství RAUŠ
Lobkowiczké vinařství Roudnice
Rumunsko v Láhvi

more