Degustace mezi tanky

Degustace

``Mezi tanky``

Ochutnávka šesti vzorků vybraných vín ve výrobním sklepě vinařství, kde si budeme něco přes hodinu povídat o tom jaká je vinařina dřina.

Pohostím vás chlebem a sýrem a vybraná vína si můžete dopít u mne na terase za sklepem. Ideální pro skupinu do 10 osob.

Cena: 

Paušální cena za skupinu 2000 Kč.

Degustace

``Sklep``

Prohlídka výrobního sklepa, kde vám představím technologii výroby a následně se přesuneme do degustačního sklepa. Zde společně a řízeně ochutnáme deset vzorků mých vín a následně se budeme nezřízeně bavit. Maximálně však do půlnoci. Déle po dohodě se mnou a sousedy. Voda, chléb a sýr v ceně. Po dohodě je možné rozšířený studený nebo teplý raut. Ideální pro skupinu do 16 osob.

Cena:

Pro skupiny 1 – 10 osob paušál 3 400 Kč za skupinu.

Pro skupiny 10 a vice  –  350 Kč/osoba.

 

Degustace ve sklepě

Degustace

``Mezi řádky``

nebo-li odpoledne s vinařem. Vezmu láhev Kernera a společně se půjdeme podívat do viniční tratě „Výsluní“, kde tuto odrůdu pěstuje můj synovec. Nebo Chardonnay a navštívíme viniční trať „U křížku“ včetně vyběhnutí na naši rozhlednu. Samozřejmě nezůstaneme jen u jednoho vzorku, ale ochutnáme jich celkem 12, projdeme i vinařství a večer zakončíme v degustačním sklepě.  Voda, chléb a sýr v ceně. Po dohodě je možné rozšířený studený nebo teplý raut. Ideální začátek v 16 hodin a konec o půlnoci.   

Cena:

Pro skupiny 1 – 10 osob paušál 7000 Kč za skupinu.

Pro skupiny 10 a vice  –  700 Kč/osoba.

Degustace

``On the road``

Pokud nemůžete vy do Drnholce, dorazím já za vámi… I se svými víny. Firemní večírky, konference, svatby, privátní párty. Zavolejte, napište a spolu probereme vaše požadavky a moje možnosti.

Cena dle dohody

Degustace "On the road"

    ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PODLE NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679.